رویدادها
Events

پیاده سازی موتور جستجوی فارسجو

در حقیقت مقایسه کردن فارسجو با جستجوگرهایی همانند گوگل کاملا اشتباه است. فارسجو (FARSJOO.COM) تحت عنوان سرویس دهنده وب، یک پیمایشگر ایرانی است و ادعایی فراتر از این را نیز ندارد. با توجه به این امر، تمامی کاربران می توانند آدرس سایت یا وبلاگ خود را در سیستم موجود با سرعت و سهولت ثبت کنند. پس از تایید، صفحه شما نیز به جمع هزاران صفحه ایندکس شده در فارسجو می پیوندد. همچنین این امکان وجود دارد که توسط جستجوگر اخبار، پیمایشی کاربردی در بین صدها عنوان خبری در وب فارسی را داشته باشید.
نوشته شده در پنجشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۳ | ادامه مطلب

Events

با MyMailer.ir به صورت رایگان ایمیل گروهی ارسال کنید

از طریق ابزاری که به تازگی در قالب یک وب سایت برنامه نویسی و پیاده سازی کرده ایم، تمامی کاربران می توانند به شکل کاملا رایگان به آدرس های ایمیل حساب کاربری خود در MyMailer.ir به صورت گروهی محتوای خود را ارسال کنند. آدرس های ایمیل قابلیت آرشیو شدن، ثبت، جستجو و حذف را دارند و تا بی نهایت آدرس ایمیل می تواند ثبت شود و به همراه محتوایی که امکان پذیرش HTML را دارند به آدرس ایمیل ها ارسال شوند و گزارش ارسال را نیز دریافت کنند.
نوشته شده در دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۹ | ادامه مطلب

Events

نرم افزار کاربردی کرمک! (دانلود کنید)

به صورت فان یک نرم افزار کاربردی در محیط کنسول نوشتم که مشکل عموم کاربرها رو در موارد ذکر شده به سادگی حل میکنه: 1.مشخص شدن بررسی اتصال به اینترنت برای مواقع خاص 2.نمایش سرعت اینترنت بر اساس کیلوبایت (KB) 3.نمایش نام و IP سیستم کاربر. موارد فوق در نگاه عمومی خیلی پیچیده نیستن اما برای عده ی زیادی از کاربران یک امر مهم و آزار دهنده هستند. برای نصب این نرم افزار بسیار کم حجم نیاز به Microsoft .NET Framework 4.5 هستش. برای دانلود این نرم افزار کم حجم، به ادامه رویداد مراجعه کنید.
نوشته شده در چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۵ | ادامه مطلب

Events

چاپیک، بانک اطلاعات کسب و کارهای فارسی زبانان

پس از ماه ها تلاش، بالاخره سرویس چاپیک (CHAPIK.IR) آماده ارائه خدمات به فارسی زبانان شد. چاپیک یک سرویس دهنده سمت وب است که موضوع آن معرفی کسب و کارهای کاربران، تحت گروه های طبقه بندی شده با امکانات متعددی از جمله قرار دادن فایل رزومه به همراه دیگر اطلاعات اولیه می شود. روند پیاده سازی چاپیک با حساسیت زیادی همراه بود و امید است که بتواند رضایت بخش یا عموم کاربران را برآورده سازد. برخی از امکانات چاپیک در ادامه این رویداد به صورت مختصر درج شده است.
نوشته شده در شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۱ | ادامه مطلب

Events

طراحی و توسعه وب سایت آموزیار

این پروژه (amoozyaar.com) بر اساس معماری MVC تحت تکنولوژی مایکروسافت دات نت و همچنین بر پایهBootstrap, HTML5, CSS3 سمت کلاینت در مهر ماه 1395 پیاده سازی شد. در طراحی گرافیک رابط کاربری این پروژه من به عنوان توسعه دهنده نقشی نداشته و مسئولیت این موضوع به عهده کارفرما می باشد. در بخش آموزش چند رسانه ای به دلیل وجود گروه بندی های تو در تو و همچنین وجود کاربردهای گوناگون از جمله پخش SWF به صورت اینتر اکتیو، تصویر، PDF و روابط بین آنها چالش اصلی این پروژه محسوب می شد.
نوشته شده در جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۹ | ادامه مطلب

رویدادهای گذشته