رویدادها
Events

نزدیک به ۱۰ سال فعالیت در حوزه برنامه نویسی

آن زمان ها به صورت شخصی فعالیت می کردم. پروژه ها از دور و اطراف به سمت من می آمدند. در آن دوران فراوانی شرکت ها و تیم های توسعه مانند امروز نبود. شروع کار من در حوزه مالتی مدیا بود؛ نرم افزارهای چند رسانه ای که به منظور معرفی یک شخص یا مجموعه طراحی می شدند. آرام آرام پروژه ها به سمت وب هدایت شدند و من نیز خود را با آن آپدیت می کردم! برای کسب درآمد بیشتر و حضور در یک تیم نرم افزاری، شرکت های کوچک و بزرگی را تجربه کردم. (ادامه دارد)
نوشته شده در شنبه ۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۹ | ادامه مطلب

Events

برنامه نویسی اپلیکیشن برای تلویزیون های هوشمند

ما می توانیم برای تلویزیون های هوشمندی مانند سامسونگ یا ال جی که دارای سیستم عامل هستند پروژه های نرم افزاری را برنامه نویسی و پیاده سازی کنیم. این اپلیکیشن ها می توانند تحت موضوعات گوناگونی انجام شوند. تمامی کاربران می توانند چنین پروژه هایی را از طریق گروه نرم افزاری مجتبی گل نوری انجام دهند. بستر موجود بر تلویزیون های هوشمند بستری جدید و کاربردی برای خلق ایده های شما می باشد. توسعه و طراحی اپلیکیشن خود را در این محیط به ما بسپارید.
نوشته شده در دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۰ | ادامه مطلب

Events

پیاده سازی موتور جستجوی فارسجو

در حقیقت مقایسه کردن فارسجو با جستجوگرهایی همانند گوگل کاملا اشتباه است. فارسجو (FARSJOO.COM) تحت عنوان سرویس دهنده وب، یک پیمایشگر ایرانی است و ادعایی فراتر از این را نیز ندارد. با توجه به این امر، تمامی کاربران می توانند آدرس سایت یا وبلاگ خود را در سیستم موجود با سرعت و سهولت ثبت کنند. پس از تایید، صفحه شما نیز به جمع هزاران صفحه ایندکس شده در فارسجو می پیوندد. همچنین این امکان وجود دارد که توسط جستجوگر اخبار، پیمایشی کاربردی در بین صدها عنوان خبری در وب فارسی را داشته باشید.
نوشته شده در پنجشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۳ | ادامه مطلب

Events

با MyMailer.ir به صورت رایگان ایمیل گروهی ارسال کنید

از طریق ابزاری که به تازگی در قالب یک وب سایت برنامه نویسی و پیاده سازی کرده ایم، تمامی کاربران می توانند به شکل کاملا رایگان به آدرس های ایمیل حساب کاربری خود در MyMailer.ir به صورت گروهی محتوای خود را ارسال کنند. آدرس های ایمیل قابلیت آرشیو شدن، ثبت، جستجو و حذف را دارند و تا بی نهایت آدرس ایمیل می تواند ثبت شود و به همراه محتوایی که امکان پذیرش HTML را دارند به آدرس ایمیل ها ارسال شوند و گزارش ارسال را نیز دریافت کنند.
نوشته شده در دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۹ | ادامه مطلب

Events

نرم افزار کاربردی کرمک! (دانلود کنید)

به صورت فان یک نرم افزار کاربردی در محیط کنسول نوشتم که مشکل عموم کاربرها رو در موارد ذکر شده به سادگی حل میکنه: 1.مشخص شدن بررسی اتصال به اینترنت برای مواقع خاص 2.نمایش سرعت اینترنت بر اساس کیلوبایت (KB) 3.نمایش نام و IP سیستم کاربر. موارد فوق در نگاه عمومی خیلی پیچیده نیستن اما برای عده ی زیادی از کاربران یک امر مهم و آزار دهنده هستند. برای نصب این نرم افزار بسیار کم حجم نیاز به Microsoft .NET Framework 4.5 هستش. برای دانلود این نرم افزار کم حجم، به ادامه رویداد مراجعه کنید.
نوشته شده در چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۵ | ادامه مطلب

رویدادهای گذشته